Zdravé hubnutí

31. 10. 2014

Obezita a vysoký krevní tlak

Obezita je v posledních letech významným problémem nejen v České republice. Podle loňského výzkumu, který byl v rámci projektu „Žij Zdravě“ podpořen Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a proveden agenturou STEM/MARK, trpí v ČR...čtěte více »

31. 10. 2014

Příběh Anety: Celoživotní boj s kilogramy

Paní Aneta (45 let) bojuje s několika zdravotními potížemi od narození. I její hmotnost kolísá od nadváhy k obezitě a zpět téměř celý život. Ne vždy jdou kilogramy držet pod kontrolou i tou nejsilnější vůlí. Každý dostaneme do...čtěte více »

22. 10. 2014

Co je bariatrie a komu se doporučuje

Možná jste v souvislosti s obezitou zaslechli pojem bariatrická operace. Co to vlastně bariatrie je, a kdy se k ní přistupuje? Jak to v praxi vypadá, a kdo je vhodným adeptem pro tento způsob řešení obezity?...čtěte více »

14. 10. 2014

Zbořte s námi mýty o hubnutí

Pojďme si společně posvítit na několik mýtů v oblasti redukce váhy. Pokud jste se rozhodli k zdravému snižování hmotnosti, je třeba dávat pozor na některé obecně rozšířené mýty a omyly. Jezte každé dvě hodiny  Toto...čtěte více »

20. 09. 2014

eVito – skupinová podpora při hubnutí

Monitorování pohybové aktivity, eventuálně zapisování jídelníčků je výborná podpora pro redukční režim. Nicméně stále jste v tom sami a je potřeba velká vůle vydržet určitou dobu a překonat období, kdy se vám nechce. Máte-li...čtěte více »

03. 09. 2014

Společně za lepším zdravím a kondicí

Od září otvíráme pro všechny zájemce o zdravé snížení hmotnosti nové skupinové tříměsíční redukční kurzy! Za velmi příznivou cenu vás čeká nabitý balíček služeb - 5 společných konzultací s lékařem a nutriční...čtěte více »

02. 09. 2014

InBody – analýza složení těla

Pokud chceme nastartovat změnu ve stravovacích návycích, redukci hmotnosti a zařazení vhodné pohybové aktivity, potřebujeme dobře znát současný stav organismu. Přístroj InBody je neocenitelná pomůcka při zjišťování efektivity a...čtěte více »

01. 09. 2014

Příběh Jarky

Rekondiční pobyty organizované VŠTJ Medicína Praha nejsou jen o vstřebávání informací, nových návyků a cvičení, ale především o sdílení radostí, strastí a zkušeností jednotlivých účastníků. Co člověk, to usilovný a letitý boj s...čtěte více »

19. 02. 2014

Přijeďte se s námi vzdělávat a hýbat

VŠTJ MEDICINA Praha pořádá v rámci svého programu rekondiční pobytové akce. Hlavní náplní rekondičních pobytů jsou pohybové aktivity pod odborným vedením instruktorů. Pobytový kurz v Srbech od 20. do 23. března 2014 Rozšířený...čtěte více »