Zdravé hubnutí

14. 10. 2014

Zbořte s námi mýty o hubnutí

Pojďme si společně posvítit na několik mýtů v oblasti redukce váhy. Pokud jste se rozhodli k zdravému snižování hmotnosti, je třeba dávat pozor na některé obecně rozšířené mýty a omyly. Jezte každé dvě hodiny  Toto...čtěte více »

20. 09. 2014

eVito – skupinová podpora při hubnutí

Monitorování pohybové aktivity, eventuálně zapisování jídelníčků je výborná podpora pro redukční režim. Nicméně stále jste v tom sami a je potřeba velká vůle vydržet určitou dobu a překonat období, kdy se vám nechce. Máte-li...čtěte více »

03. 09. 2014

Společně za lepším zdravím a kondicí

Od září otvíráme pro všechny zájemce o zdravé snížení hmotnosti nové skupinové tříměsíční redukční kurzy! Za velmi příznivou cenu vás čeká nabitý balíček služeb - 5 společných konzultací s lékařem a nutriční...čtěte více »

02. 09. 2014

InBody – analýza složení těla

Pokud chceme nastartovat změnu ve stravovacích návycích, redukci hmotnosti a zařazení vhodné pohybové aktivity, potřebujeme dobře znát současný stav organismu. Přístroj InBody je neocenitelná pomůcka při zjišťování efektivity a...čtěte více »

01. 09. 2014

Příběh Jarky

Rekondiční pobyty organizované VŠTJ Medicína Praha nejsou jen o vstřebávání informací, nových návyků a cvičení, ale především o sdílení radostí, strastí a zkušeností jednotlivých účastníků. Co člověk, to usilovný a letitý boj s...čtěte více »

19. 02. 2014

Přijeďte se s námi vzdělávat a hýbat

VŠTJ MEDICINA Praha pořádá v rámci svého programu rekondiční pobytové akce. Hlavní náplní rekondičních pobytů jsou pohybové aktivity pod odborným vedením instruktorů. Pobytový kurz v Srbech od 20. do 23. března 2014 Rozšířený...čtěte více »

01. 12. 2013

Vánoce, návštěvy a hubnutí

Vánoce patří mezi rizikové období roku ohledně vzestupu váhy. Zkuste si naplánovat váš stravovací režim např. co nakoupíte a zda některé potraviny nelze nahradit jinými, které jsou méně kalorické. Během vánočních svátků také...čtěte více »

07. 11. 2013

Jak si udržovat hmotnost na mateřské dovolené

Asi každá maminka potvrdí, že mateřská „dovolená“ je trochu nadnesený výraz. A souhlasit bude i každý, kdo zažil, jaké je to, když domů přibude miminko. Tato radostná událost znamená kromě krásných zážitků, také obrovské množství...čtěte více »

07. 10. 2013

Kdy to nepřehánět s hubnutím

Hubnutí je běh na dlouhou trať a i když se nakonec přece jenom povede dosáhnout kýžené váhy, nastává další „boj“ o to, jak si pracně shozená kila udržet.  Nejen zhubnout, nejen váhu držet, ale zachovat si při tom všem určitý...čtěte více »