Články

14. 10. 2014

Zbořte s námi mýty o hubnutí

Pojďme si společně posvítit na několik mýtů v oblasti redukce váhy. Pokud jste se rozhodli k zdravému snižování hmotnosti, je třeba dávat pozor na některé obecně rozšířené mýty a omyly. Jezte každé dvě hodiny  Toto...čtěte více »

14. 10. 2014

Jak si rozumí ovoce s hubnutím?

Zajímá vás, jakou roli hraje v jídelníčku ovoce, a jak si rozumí s redukcí váhy? Konzumace ovoce je zásadně doporučována pro mnoho velmi pozitivních účinků, a pokud ho budete konzumovat s rozmyslem, pak bude...čtěte více »

21. 09. 2014

Zhubněte s hůlkami

Pravidelné nordic walking procházky pro zdatné i méně zdatné budou zahájeny 23. 9. 2014.  Podrobný rozpis termínů na září a říjen najdete na stránkách www.vstj.cz v sekci nordic walking. Pokud máte chuť, můžete společně...čtěte více »

20. 09. 2014

Až se zima zeptá, co jste dělali na podzim

Léto skončilo, pomalu se zkracuje den, klesá venkovní teplota a náš organismus se začíná připravovat na zimu. Blíží se období, kdy se obáváme nárůstu kilogramů. Jak na něj vyzrát? Zimní spáči přibírají, ale lidé nemusejí U...čtěte více »

20. 09. 2014

eVito – skupinová podpora při hubnutí

Monitorování pohybové aktivity, eventuálně zapisování jídelníčků je výborná podpora pro redukční režim. Nicméně stále jste v tom sami a je potřeba velká vůle vydržet určitou dobu a překonat období, kdy se vám nechce. Máte-li...čtěte více »

04. 09. 2014

Zveme vás na akční září

V září zavítáme s projektem Mýty a skutečnost v léčbě a prevenci civilizačních onemocnění do tří měst. Začínáme 15. září 2014 v Praze, 23. 9. se přesuneme do Brna a sérii akcí prvního podzimního měsíce zakončíme...čtěte více »

03. 09. 2014

Pohyb je lék - Rekondiční centra

Občanské sdružení VŠTJ MEDICINA PRAHA, o. s. se již mnoho let věnuje organizaci pohybových aktivit pro klienty s civilizačními onemocněními jako jsou obezita, diabetes mellitus II. typu, vysoký krevní tlak a jiné. Pro všechny...čtěte více »

03. 09. 2014

Jízda na kole či rotopedu v redukčním režimu

Jízda na kole je ideální pohybová aktivita jak do přírody, tak do prostředí fitness centra či domova, kde využíváme tzv. stacionární kola (nejčastěji rotopedy). Je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro sportovce i nesportovce...čtěte více »

03. 09. 2014

Společně za lepším zdravím a kondicí

Od září otvíráme pro všechny zájemce o zdravé snížení hmotnosti nové skupinové tříměsíční redukční kurzy! Za velmi příznivou cenu vás čeká nabitý balíček služeb - 5 společných konzultací s lékařem a nutriční...čtěte více »